Maak kennis met het team

Marc Op 't Root

Algemeen Directeur

m.optroot@optroot.com
(+31)(0)6 536 797 02
Foto

Ruud Op 't Root

Commercieel Directeur/verkoop mechanisatie

r.optroot@optroot.com
(+31)(0)6 534 602 12
Foto

Thijs Reijnen

Verkoop Mechanisatie Ospel

t.reijnen@optroot.com
(+31)(0)6 580 730 01
Foto

Gert Truijen

Verkoop Mechanisatie Ospel

g.truijen@optroot.com
(+31) (6) 580 730 04
Foto

Henk Berkvens

Verkoop stalinrichting en voertechniek

h.berkvens@optroot.com
(+31)(0)6 511 956 39
Foto

Gerard Kempkens

Verkoop Mechanisatie Montfort

g.kempkens@optroot.com
(+31)(0)6 513 835 74
Foto

Ruud Rietjens

Verkoop Melktechniek

r.rietjens@optroot.com
(+31)(0)6 512 365 21
Foto

Jur Klaver

Magazijn Ospel

magazijn@optroot.com
(+31)(0)495 688 113
Foto

Johan Koolen

Magazijn Ospel

magazijn@optroot.com
(+31)(0)495 688 113
Foto

Huup Spronken

Magazijn Montfort

h.spronken@optroot.com
(+31)(0)475 541 312
Foto

Theo van Dongen

Chef Werkplaats Montfort

t.vandongen@optroot.com
+31(0)6 134 903 66
Foto

Henk van Diepen

Service Coördinator Ospel

h.vandiepen@optroot.com
(+31)(0)6 512 873 65
Foto

Mark Kees

Planner / Werkvoorbereider Melktechniek

m.kees@optroot.com
(+31)(0)6 538 148 52
Foto

Gerda Stockmans

Administratie

g.stockmans@optroot.com
(+31)(0)495 688 111
Foto

Storingsservice

Mechanisatie Ospel: (+31)(0)495 688 112 
Melktechniek Ospel: (+31)(0)495 688 118
Mechanisatie Montfort: (+31)(0)475 541 312

Vestigingen

Ketelaarsweg 16, NL-6035 AC  Ospel

Lemmensweg 1, NL-6065 NP  Montfort